Eil. Nr. |
ŠVIETIMO ĮSTAIGOS PAVADINIMAS |
UGDYMO GRUPIŲ TIPAI |
UGDYMO GRUPIŲ PAVADINIMAI |
UGDYMO GRUPĖSE UGDOMŲ VAIKŲ AMŽIUS |
TEIKIAMOS SPECIALISTŲ PASLAUGOS |
UGDYMO GRUPIŲ DARBO LAIKAS |
1. |
Šiaulių r. Daugėlių lopšelis-darželis |
Bendroji grupė |
,,Žiogelių“ |
2–3 m. |
Logopedo |
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
,,Ežiukų“ |
3–4 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
,,Voveriukų“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
,,Kiškučių“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
17.30–18.30 |
|||||
2. |
Šiaulių r. Ginkūnų lopšelis-darželis |
Bendroji grupė |
,,Žirniukų“ |
2–3 m. |
Logopedo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
,,Saulutės“ |
3–4 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
,,Pelėdžiukų“ |
4–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
,,Varpelių“ |
5–6 m. |
7.30–18.00 |
|||
3. |
Šiaulių r. Gruzdžių lopšelis-darželis „Puriena“
|
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
1–3 m. |
Logopedo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Zuikiai“ |
2–3 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Drugeliai“ |
4–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Ramuniukai“ |
5–6 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
5 / 6–7 m. |
7.30–18.00 |
|||
4. |
Šiaulių r. Meškuičių lopšelis-darželis
|
Bendroji grupė |
„Kačiukai“ |
2–3 m. |
Logopedo
|
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Nykštukai“ |
3–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
3–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Smalsučiai“ |
5 / 6–7 m. |
7.30–18.00 |
|||
5. |
Šiaulių r. Kairių lopšelis-darželis „Spindulėlis“
|
Bendroji grupė |
„Kodėlčiukų“ |
2–3 m. |
Logopedo |
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Pabiručių“ |
3–4 m. |
7.00–19.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Smalsučių“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Gudručių“ |
5–6 m. |
7.00–17.30 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
17.30–19.00 |
|||||
6. |
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Buratinas’’
|
Bendroji grupė |
„Viščiukų“ |
0–2 m. |
Logopedo
|
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Varliukų“ |
2–3 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Boružiukų“ |
3–4 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Bitučių“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Žiogelių“ |
5–6 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukų“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
17.30–19.00 |
|||||
7. |
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“ |
Bendroji grupė |
„Viščiukai“ |
1–2 m. |
Logopedo, specialiojo pedagogo, judesio korekcijos mokytojo, plaukimo instruktoriaus
|
7.00–17.30
|
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
2–3 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Kiškučiai“ |
2–3 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Nykštukai“ |
3–4 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Ežiukai“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Žiogeliai“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Drugeliai“ |
3–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Smalsučiai“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Kodėlčiukai“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Specialiojo ugdymo grupė |
„Pelėdžiukai“ |
1–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
17.30–18.30 |
|||||
8. |
Šiaulių r. Kuršėnų lopšelis-darželis „Nykštukas’’
|
Bendroji grupė |
„Burbuliukų“ |
1–3 m. |
Logopedo |
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Boružėlių“ |
1–3 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Kiškučių“ |
1–3 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Drugelių“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Riešutėlių“ |
3–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Žiniukų“ |
3–4 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Lašiukų“ |
5–6 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Spindulėlių“ |
3–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Ežiukų“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukų“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
17.30–18.30 |
|||||
9. |
Šiaulių r. Kužių lopšelis-darželis „Vyturėlis“
|
Bendroji grupė |
„Viščiukai“ |
2–3 m. |
Logopedo
|
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Žiogeliai “ |
3–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
4 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
5 / 6–7 m. |
7.00–17.30 |
|||
10. |
Šiaulių r. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras |
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
2–3 m. |
Logopedo, specialiojo pedagogo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Spinduliukai“ |
3–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
5 / 6–7 m. |
7.30–18.00 |
|||
Pailgintos dienos grupė |
7.00–7.30 |
|||||
11. |
Šiauliai r. Bazilionų mokykla-daugiafunkcis centras |
Bendroji grupė |
„Bitutės“ |
2–4 m. |
Logopedo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
5 / 6–7 m. |
7.30–18.00 |
|||
12. |
Šiaulių r. Bubių mokykla |
Bendroji grupė |
„Linksmučiai“ |
2–3 m. |
Logopedo, specialiojo pedagogo |
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Spinduliukai“ |
3–4 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
4–5 m. |
7.30–18.00 |
|||
Bendroji grupė |
“Drugeliai“ |
5 / 6–7 m. |
8.30–12.30 |
|||
13. |
Šiaulių r. Drąsučių mokykla |
Bendroji grupė |
„IUG“ |
3–6 m. |
Logopedo |
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„PUG“ |
5 / 6–7 m. |
8.00–14.00 |
|||
14. |
Šiaulių r. Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų mokykla
|
Bendroji grupė |
„Gudručiai“ |
5 / 6–7 m. |
Logopedo, specialiojo pedagogo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Smalsučiai“ |
5 / 6–7 m. |
7.30–18.00 |
|||
15. |
Šiaulių r. Kairių pagrindinė mokykla |
Bendroji grupė |
„Priešmokyklinė grupė“ |
5 / 6–7 m. |
Logopedo |
7.00–17.30 |
16. |
Šiaulių r. Kurtuvėnų mokykla-daugiafunkcis centras |
Bendroji grupė |
„Boružiukai“ |
2–4 |
Logopedo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
„Drugeliai“ |
4–7 |
7.30–18.00 |
|||
17. |
Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras |
Bendroji grupė |
„Pagrandukai“ |
2–3 m. |
Psichologo asistento, socialinio pedagogo
|
7.00–17.30 |
Bendroji grupė |
„Pagrandukai“ |
3–4m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
„Pavenčiukai“ |
4–5 m. |
7.00–17.30 |
|||
Bendroji grupė |
Priešmokyklinė ugdymo grupė (6 val.) |
5 / 6–7 m. |
8.00–14.30 Pietų pertrauka 12.00-12.30 |
|||
18. |
Šiaulių r. Pakapės mokykla |
Bendroji grupė |
Pakapės mažiukų grupė |
3–7 m. |
specialiojo pedagogo, logopedo |
7.30–18.00 |
19. |
Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcis centras |
Bendroji grupė |
Ikimokyklinio ugdymo grupė |
2–4 m. |
Logopedo |
7.30–18.00 |
Bendroji grupė |
Ikimokyklinio-priešmokyklinio ugdymo grupė |
5 /6–7m. |
8.00–14.00 |
|||
20. |
Šiaulių r. Šakynos mokykla |
Bendroji grupė |
Ikimokyklinio ugdymo grupė |
3–5 m. |
Logopedo |
7.30–17.30 |
Bendroji grupė |
Priešmokyklinio ugdymo grupė |
5 / 6 –7 m. |
8.30–12.30 |
|||
21. |
Šiaulių r. Šilėnų mokykla |
Bendroji grupė |
Šilėnų mažyliai |
3–7 m. |
Specialiojo pedagogo, logopedo |
7.30–18.00 val. |
22. |
Šiaulių r. Voveriškių mokykla |
Bendroji grupė |
„Zuikučiai“ |
2–3 metai |
Logopedo |
7.30 – 18.00 |
Bendroji grupė |
„Voveriukai“ |
3–5 metai |
7.30 – 18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Pelėdžiukai“ |
5–6 metai |
7.30 – 18.00 |
|||
Bendroji grupė |
„Pugiukai“ |
5 / 6–7 m. |
8.00 – 14.00 |